Opinie

kwiat

Bardzo cenimy zdanie naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im należyte wsparcie w tej trudnej sytuacji, jaką jest utrata bliskiej osoby. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami dotyczącymi naszej działalności.

 


Paulina Kaminska

tydzień temu

cudzysłówBardzo dziękuję załodze i szczególnie Panu Karolowi za profesjonalizm i ludzką życzliwość, jaka okazali mnie i mojej rodzinie w trudnym czasie.

Dominika Lukiewicz

cudzysłówW imieniu moim i najbliższych chciałabym serdecznie podziękować Zakładowi pogrzebowemu Światłość Wiekuista za profesjonalizm, za klasę, za szacunek dla zmarłego i rodziny oraz gości. Niestety mogliśmy się o tym przekonać przy pochówku naszej kochanej Wandzi, ale począwszy od kontaktu telefonicznego z Panią Jakubiec przemiłą osobą poprzez zabranie babci z domu przez Panów i pokonanie ostatniej drogi na ich ramionach oraz całej asysty Zakładu jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i niezmiernie wdzięczni. Za otwartość, zrozumienie za tą elegancję w trudnych warunkach pogodowych, za przemiłe słowa, umiejętność zachowania powagi sytuacji, dopracowania wszystkiego do perfekcji i za odczytanie listu od najbliższych, a nawet pozostawienie grobu po uroczystości. Jest uprzątnięte, zagrabione i są pięknie ułożone kwiaty. Jest to opinia najbliższych jak i gości przybyłych na uroczystość pożegnania naszej Wandzi.
Jeszcze raz Serdecznie Wam dziękujemy!

Karol Woliński

cudzysłówW imieniu własnym i całej rodziny bardzo dziękuję Pani Izie i Panu Karolowi i całej załodze zakładu pogrzebowego Światłość Wiekuista za okazane wsparcie za rozmowę za pomoc w organizacji przepięknego pogrzebu Mojego Kochanego Taty. Z czystym sumieniem i sercem dziękuję i polecam 100% zakład Pani Izy wszystko odbyło się najwyższym poziomie
Dziękuję

Ela Rendzio

cudzysłówTakt, empatia, delikatność, zrozumienie charakteryzują cały Zespół. Wszystkie ustalenia zrealizowane na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

Bożena Kraska

cudzysłówBardzo dziękuje za przygotowanie pięknej uroczystości pogrzebowej mojego Męża. Wszystko na najwyższym poziomie: pełen profesjonalizm, zaangażowanie, empatia. Pani Iza w biurze pełna empatii i serdeczności. Pan Karol podczas uroczystości kilkakrotnie podchodził do rodziny i upewniał się, czy wszystko nam odpowiada. Panowie zajmujący się przygotowaniem grobu na cmentarzu zarówno przed jak i po pogrzebie wykazali się pełnym profesjonalizmem.
Dziękujemy bardzo.

Maria Borzyszkowska

cudzysłówByłam uczestniczka ceremonii zakładu pogrzebowego "Światłość Wiekuista". Z całego serca polecam jeśli chcecie państwo by wasi bliscy zostali pochowani z godnością i szczególną wrażliwością i na koniec z najpiękniejszą ceremonią, jaką kiedykolwiek widziałam.
Składam gorące podziękowania.

Maria Borzyszkowska

cudzysłówByłam uczestniczka ceremonii zakładu pogrzebowego "Światłość Wiekuista". Z całego serca polecam jeśli chcecie państwo by wasi bliscy zostali pochowani z godnością i szczególną wrażliwością i na koniec z najpiękniejszą ceremonią, jaką kiedykolwiek widziałam.
Składam gorące podziękowania.

Becia Becia

cudzysłówZakład pogrzebowy "Światłość Wiekuista" wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale również wyjątkowym podejściem do bliskich osób zmarłych i ich rodzin. Pani Izabela emanuje ciepłem, empatią i zrozumieniem, co sprawia, że trudne chwile stają się bardziej znośne. Jej taktowność, klasa i wysoki kunszt poszanowania dla godności zmarłych oraz wrażliwość na potrzeby rodzin są nieocenione.

Pracownicy, czyli ekipa "Światłość Wiekuista" zasługują na szczególne uznanie za swoje zaangażowanie i profesjonalizm. Ich obecność i wsparcie podczas ceremonii pogrzebowej stanowiły solidne oparcie dla rodzin zmarłych. Każdy z nich wykazywał się empatią, taktownością i gotowością do sprostania wszelkim potrzebom.

Dziękuję Panu Maciejowi, Sebastianowi, Piotrowi, Pawłowi oraz Karolowi za ich poświęcenie oraz wkład w stworzenie atmosfery pełnej szacunku i pamięci podczas ostatniego pożegnania. Z całego serca polecam ich usługi rodzinom potrzebującym profesjonalnego i jednocześnie empatycznego podejścia w trudnych chwilach żałoby.

"Ceremonia Wiekuista" organizowana przez ten zakład to nie tylko formalności pogrzebowe, lecz także wielki hołd złożony zmarłemu w sposób pełnego szacunku i godności. Ich dbałość o szczegóły, każdy detal oraz gotowość do sprostania indywidualnym oczekiwaniom rodzin sprawiają, że to miejsce zasługuje na polecenie każdej osobie szukającej nie tylko usług pogrzebowych, ale również wsparcia w trudnych chwilach, bo to jest dla nas najważniejsze. W tym trudnym dla nas czasie.

Dziękuję "Światłość Wiekuista" ❤️

Grażyna Mączka

cudzysłówW imieniu całej rodziny chciałabym podziękować za organizację ceremonii pożegnania mojego taty. Cały zespół pomógł nam przetrwać ciężki dzień, któremu musieliśmy stawić czoła. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i z wyczuciem. Niesamowicie ciepli i troskliwi ludzie.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Aleksandra Narożnik

cudzysłówW imieniu Swoim i rodziny , chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej . Profesjonalni i empatyczni pracownicy zadbali o każdy szczegół . Pozdrawiam serdecznie całą załogę i polecam wszystkim , którzy muszą się zmierzyć z organizacją najtrudniejszej uroczystości 💔…

Bożena Dembek

3 tygodnie temu

cudzysłówDziękuję serdecznie za otoczenie mnie opieką w najtrudniejszym dla mnie czasie. Za piękną uroczystość pożegnalną mojego męża Zbigniewa. Za ciepło i okazaną mi wyrozumiałość. Za profesjonalność całej załogi, a szczególnie cudownej Pani Izabeli oraz wspaniałemu Panu Karolowi serdeczne dzięki ❤️

Aleksandra Stepanow

3 tygodnie temu

cudzysłówZ całego serca dziękuję za w pełni profesjonalną obsługę ❤️ Za każde wysłuchane słowo, za każdą radę ,za traktowanie nas wyjątkowo, za to uczucie, że nie jesteśmy sobie obcy. Za szacunek dla naszego zmarłego Taty ,za piękną ceremonię oraz pięknie odczytaną mowę pożegnalną. Dziękujemy cudownej Pani Izabeli oraz wyjątkowemu Panu Karolowi za serce nam okazane w tym trudnym czasie. Całej załodze za postawę i za całokształt - SERDECZNE DZIĘKI ❤️

Mar Ta

miesiąc temu

cudzysłówMoże i po bardzo długim czasie, ale najważniejsze, że, prosto z serca. Serdecznie polecam Usługi Pogrzebowe "Światłość Wiekuista" każdemu, kto znajduję się w trudnej sytuacji i musi zmierzyć się z tym wyzwaniem. Pani Iza jest cudowną kobietą, która pomoże we wszystkim, doradzi, wysłucha i obdarzy dobrym słowem. Cała ceremonia była zorganizowana z należytym szacunkiem i bardzo profesjonalnie. Pracownicy podeszli do tego wydarzenia bardzo poważnie i nie można mieć do nich żadnych zastrzeżeń. Nie wyobrażam sobie innego wyboru niż Światłość Wiekuista. Jestem bardzo wdzięczna, że, mogłam skorzystać z usług akurat tej firmy. Wyróżnia ich podejście do drugiego człowieka i pełen profesjonalizm. Jeżeli pogrzeb można nazwać pięknym, to właśnie dzięki takim ludziom jak pracownicy Światłości Wiekuistej.

Daria

miesiąc temu

cudzysłówBardzo profesjonalna firma. Wszystko zrobione perfekcyjnie z honorami i szacunkiem do zmarłego i jego rodziny. Jeżeli można powiedzieć coś o nich to tylko same superlatywy żadnych negatywów. Dziękuję wszystkim z zakładu. Polecam

Aleksandra Poźniak

4 dni temu

cudzysłówChciałbym bardzo podziękować za pomoc w organizacji uroczystości pożegnalnej. Państwa ogromny profesjonalizm i serce wkładane w pracę podczas tak trudnych chwil sprawiło, że czuliśmy się w 100% zaopiekowani. Każdy szczegół z największą starannością "dopieszczony". Bardzo DZIĘKUJEMY

Bartek Murczyński

3 tygodnie temu

cudzysłówPolecam to miejsce z całego serca. Profesjonalne podejście do klienta, pogrzeb przeprowadzony bardzo ładnie, z szacunkiem dla osoby zmarłej, nie traktują ludzi w tym miejscu jak kolejne zarobione pieniądze tylko podchodzą z szacunkiem i sercem na dłoni. Widać, ze robią to z pasji. Jeszcze raz gorąco dziękuje. Pozdrawiam

Joanna Piasecka

2 tygodnie temu

cudzysłówW tym trudnym dla mnie czasie pożegnania mojej mamy znalazłam tutaj wszystko, czego oczekiwałam. Empatię, ciepło, zrozumienie i profesjonalizm. Panowie obsługujący pogrzeb wykazali się ogromną klasą i szacunkiem do zmarłej. Bardzo dziękuję firmie i polecam innym z całego serca..

Aleks

2 tygodnie temu

cudzysłówBardzo dziękujemy za przeprowadzenie nas przez wszystkie sprawy dotyczące pogrzebu babci. Jesteście wspaniali. Ludzie z sercem dla tych, którzy właśnie stracili kogoś ważnego, z podejściem do rodziny i z szacunkiem dla osoby zmarłej. Ceremonia była wręcz idealna, babcia na pewno byłaby zadowolona. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy, oni są w stanie zrobić wszystko dla rodziny osoby zmarłej i dla samej osoby zmarłej, dokładnie taj jak sobie tego życzyła.

Bogumiła Dąbrowska

miesiąc temu

cudzysłówPożegnaliśmy syna i brata. Podczas pochówku przyszedł nam z pomocą Zakład pogrzebowy "Światłość Wiekuista" pani Izabeli Jakubiec- Sawicka. Pani Izabeli i całej załodze bardzo dziękujemy za profesjonalizm i troskę podczas ceremonii pogrzebowej dziękujemy również księdzu. Dlatego z całego serca polecam Zakład usługi pogrzebowej "Światłość Wiekuista" jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Jadwiga Kurowska

miesiąc temu

cudzysłówBardzo dziękuję firmie ,,Światłość Wiekuista" za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego męża, która odbyła się 14-07/2023. Cała oprawa wraz z ceremonią pogrzebową została wykonana profesjonalnie . Pogrzeb w tak ciężkim dniu dla najbliższych odbył się w atmosferze powagi, szacunku i spokoju. Z usług tej firmy i pani Izabeli, czyli właścicielki korzystam już drugi raz i się nie zawiodłam. Z całego serca dziękuję i Polecam tę Firmę Pani Izabeli a Panu, który odczytał list pożegnalny składam na jego ręce Serdeczne Bóg Zapłać jak również tym panom, którzy opiekowali się trumną przez cały czas wykonali wielką robotę.

Amica Everal

2 miesiące temu

cudzysłówZ całego serca chciałabym jeszcze raz podziękować Pani Izabeli za wielką pomoc, wyrozumiałość i wsparcie w tej trudnej chwili... Za perfekcyjne załatwienie wszelkich spraw związanych z pogrzebem i nie tylko... Panu Karolowi za pomoc w mowie pożegnalnej i całej oprawie przy ceremonii pogrzebowej. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko! Dzięki Wam mój tata Sławomir miał piękne pożegnanie. Jeszcze raz dziękuję!

Łukasz Fox

2 miesiące temu

cudzysłówDziękuję Państwu za pochowanie naszej Kochanej Babci, pochówek był w najwyższym standardzie, jaki mógł być. Pomóc Państwa w tak trudnym czasie była nieoceniona. Doradztwo oraz zaangażowanie było jak byście Państwo chowali kogoś ze swojej rodziny, mowa końcowa, którą czytaliście na pogrzebie chwytała za serce i wywoływała uśmiech na twarzy. Polecam Państwa firmę i Dziękuje.

Ewa

2 miesiące temu

cudzysłówDziękuję za pomoc i zaangażowanie w organizacje pogrzebu bliskiej osoby. Wszystko na najwyższym poziomie. Od pierwszej rozmowy telefonicznej wszystko w atmosferze wsparcia, życzliwości i empatii. Ogromna pomoc przy załatwieniu formalności. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Zdzislaw zblewski

Bardzo dziękuje za wsparcie i zorganizowanie pogrzebu mojego taty, zakład pogrzebowy pani Izabeli i jej męża to pełen profesjonalizm doświadczenie, ceremonia pogrzebowa na najwyższym poziomie, najlepsza firma w okolicy, polecam i jeszcze raz DZIĘKUJE

Michał Czajka

tydzień temu

cudzysłówPełen profesjonalizm i zrozumienie trudnej sytuacji. Kompleksowa obsługa. Bardzo dziękujemy