Opinie

kwiat

Bardzo cenimy zdanie naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im należyte wsparcie w tej trudnej sytuacji, jaką jest utrata bliskiej osoby. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami dotyczącymi naszej działalności.


Aleks

2 tygodnie temu

cudzysłówBardzo dziękujemy za przeprowadzenie nas przez wszystkie sprawy dotyczące pogrzebu babci. Jesteście wspaniali. Ludzie z sercem dla tych, którzy właśnie stracili kogoś ważnego, z podejściem do rodziny i z szacunkiem dla osoby zmarłej. Ceremonia była wręcz idealna, babcia na pewno byłaby zadowolona. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy, oni są w stanie zrobić wszystko dla rodziny osoby zmarłej i dla samej osoby zmarłej, dokładnie taj jak sobie tego życzyła.

Joanna Piasecka

2 tygodnie temu

cudzysłówW tym trudnym dla mnie czasie pożegnania mojej mamy znalazłam tutaj wszystko, czego oczekiwałam. Empatię, ciepło, zrozumienie i profesjonalizm. Panowie obsługujący pogrzeb wykazali się ogromną klasą i szacunkiem do zmarłej. Bardzo dziękuję firmie i polecam innym z całego serca..

Bartek Murczyński

3 tygodnie temu

cudzysłówPolecam to miejsce z całego serca. Profesjonalne podejście do klienta, pogrzeb przeprowadzony bardzo ładnie, z szacunkiem dla osoby zmarłej, nie traktują ludzi w tym miejscu jak kolejne zarobione pieniądze tylko podchodzą z szacunkiem i sercem na dłoni. Widać, ze robią to z pasji. Jeszcze raz gorąco dziękuje. Pozdrawiam

Bogumiła Dąbrowska

miesiąc temu

cudzysłówPożegnaliśmy syna i brata. Podczas pochówku przyszedł nam z pomocą Zakład pogrzebowy "Światłość Wiekuista" pani Izabeli Jakubiec- Sawicka. Pani Izabeli i całej załodze bardzo dziękujemy za profesjonalizm i troskę podczas ceremonii pogrzebowej dziękujemy również księdzu. Dlatego z całego serca polecam Zakład usługi pogrzebowej "Światłość Wiekuista" jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Jadwiga Kurowska

miesiąc temu

cudzysłówBardzo dziękuję firmie ,,Światłość Wiekuista" za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego męża, która odbyła się 14-07/2023. Cała oprawa wraz z ceremonią pogrzebową została wykonana profesjonalnie . Pogrzeb w tak ciężkim dniu dla najbliższych odbył się w atmosferze powagi, szacunku i spokoju. Z usług tej firmy i pani Izabeli, czyli właścicielki korzystam już drugi raz i się nie zawiodłam. Z całego serca dziękuję i Polecam tę Firmę Pani Izabeli a Panu, który odczytał list pożegnalny składam na jego ręce Serdeczne Bóg Zapłać jak również tym panom, którzy opiekowali się trumną przez cały czas wykonali wielką robotę.

Amica Everal

2 miesiące temu

cudzysłówZ całego serca chciałabym jeszcze raz podziękować Pani Izabeli za wielką pomoc, wyrozumiałość i wsparcie w tej trudnej chwili... Za perfekcyjne załatwienie wszelkich spraw związanych z pogrzebem i nie tylko... Panu Karolowi za pomoc w mowie pożegnalnej i całej oprawie przy ceremonii pogrzebowej. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko! Dzięki Wam mój tata Sławomir miał piękne pożegnanie. Jeszcze raz dziękuję!

Łukasz Fox

2 miesiące temu

cudzysłówDziękuję Państwu za pochowanie naszej Kochanej Babci, pochówek był w najwyższym standardzie, jaki mógł być. Pomóc Państwa w tak trudnym czasie była nieoceniona. Doradztwo oraz zaangażowanie było jak byście Państwo chowali kogoś ze swojej rodziny, mowa końcowa, którą czytaliście na pogrzebie chwytała za serce i wywoływała uśmiech na twarzy. Polecam Państwa firmę i Dziękuje.

Ewa

2 miesiące temu

cudzysłówDziękuję za pomoc i zaangażowanie w organizacje pogrzebu bliskiej osoby. Wszystko na najwyższym poziomie. Od pierwszej rozmowy telefonicznej wszystko w atmosferze wsparcia, życzliwości i empatii. Ogromna pomoc przy załatwieniu formalności. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Zdzislaw Zblewski

2 miesiące temu

cudzysłówBardzo dziękuje za wsparcie i zorganizowanie pogrzebu mojego taty, zakład pogrzebowy pani Izabeli i jej męża to pełen profesjonalizm doświadczenie, ceremonia pogrzebowa na najwyższym poziomie, najlepsza firma w okolicy, polecam i jeszcze raz DZIĘKUJE

Aleksandra Poźniak

4 dni temu

cudzysłówChciałbym bardzo podziękować za pomoc w organizacji uroczystości pożegnalnej. Państwa ogromny profesjonalizm i serce wkładane w pracę podczas tak trudnych chwil sprawiło, że czuliśmy się w 100% zaopiekowani. Każdy szczegół z największą starannością "dopieszczony". Bardzo DZIĘKUJEMY