wstecz

Krótka Historia

O Nas
 

Szanowni Państwo!

W kilku słowach o naszej firmie

Rozumiemy jak trudny może być czas po zgonie osoby bliskiej naszemu sercu.
Wolimy aby rodzina i bliscy skupili się na czczeniu pamięci zmarłej osoby, dlatego też nasz zakład organizuje pogrzeby i zajmuje się wszelkimi formalnościami. Istniejemy od 2005 roku, przez te wszsytkie lata zdobyliśmy potrzebne nam doświadczenie, które Wam ułatwi ten trudny okres.

Oferujemy wszystkim Klientom z Pruszcza Gdańskiego, Gdańska, Straszyna i okolic kompleksową obsługę, pełne i profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania pogrzebów z ZUS, KRUS i MSWiA, a także transport zmarłych, organizację styp i ceremonii pogrzebowych.

Posiadamy w swojej ofercie także transport osób zza granicy, obejmujący kraje takie jak Niemcy, Francja, Austria, Szwajcaria, Irlandia, Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Litwa, Estoniaa, Ukraina i inne.

Z wyrazami szacunku
Izabela Jakubiec

Opinie O Naszej Firmie

 • "Podziękowania"

  Trudny moment w życiu kiedy przyjdzie chować swoje dziecko, które umarło nim się narodziło. Miałam te przyjemność, aby w tym momencie swojego życia poznać Panią Ize. Drodzy Państwo, jest to osoba życzliwa, profesjonalna, bardzo ludzka. Załatwi wszelkie formalności, poda rękę i nawet wesprze. Z całego serca polecam tę osobę. Pani Izo za wszystko serdecznie dziękuję.

 • "Życzliwość i profesjonalizm"

  Dziękujemy za życzliwość i profesjonalizm a przedewszystkim za pomoc i wsparcie w tych trudnych chwilach. Pani Iza zajęła się wszystkimi szczegółami i udzielała niezbędnych informacji kiedy tylko tego potrzebowaliśmy. Ciepło i spokój który od niej bije pomogło nam przejść przez ten smutny dla nas czas.

 • "Niezwykłe podejście"

  Chcielibyśmy podziękować Pani Izabeli za niezwykłe podejście do pracy którą wykonuje. Wszystkie formalności dopięte na ostatni guzik, w tak trudnej chwili Pani okazała nam wielka pomoc i wyrozumiałość. Pani Iza dopilnowała wszystkiego osobiście, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, bo o ile można mieć ładny pogrzeb, to nasz tatuś miał go na pewno. Wszystkie nasze prośby względem pogrzebu zostały wykonane w 100%. Bardzo polecam zakład pogrzebowy "Światłość Wiekuista".

 • "Najlepszy zakład pogrzebowy"

  Nigdy nie sądziłam, że wypowiem takie słowa - Ładny pogrzeb - jest to czas smutny i ciężki dla całej rodziny. Wielkie podziękowania dla Pani Izy i pracowników za zorganizowanie pochówku naszej mamusi. Pani Iza pomogła nam we wszystkim, służyła wsparciem i słowem pocieszenia. Światłość Wiekuista to najlepszy zakład pogrzebowy w Pruszczu Gdańskim i okolicy. Dziękujemy.

 • "Profesjonalizm, jakość, zaangażowanie"

  Pani Izo - dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej ukochanej mamy Danusi. Za profesjonalizm, jakość, za zaangażowanie i cierpliwość. Pani firma jest najlepsza z zakładów pogrzebowych na terenie Pruszcza Gdańskiego i okolic. Będę polecać, bo naprawdę warto.

 • "Obsługa na wysokim poziomie"

  Polecam ten zakład pogrzebowy z czystym sumieniem Pani Iza mimo dużych problemów ze strony rodziny pomogła mojej mamie ze wszystkimi formalnościami pochować wujka i to w bardzo przystępnej cenie. Oby więcej takich serdecznych ludzi jak Pani Iza to świat będzie lepszy :)

 • "Warto wybrać Światłość Wiekuistą"

  Szczerze polecam zakład pogrzebowy "Światłość Wiekuista". Branża co by tu nie mówić, bardzo specyficzna, ale właścicielka - Pani Iza wywiązała się wraz ze swoimi pracownikami ze wszystkich spraw organizacyjnych naprawdę bardzo dobrze, do tego z dużą kulturą i taktem. Zawsze można bylo zadzwonić, poradzić się, zapytać. Pani Iza sama też doradza i podpowiada co i jak należy jeszcze "załatwić", zawsze pomocna i życzliwa, co jest w tym czasie bardzo potrzebne bo człowiek w przeżyciach i emocjach spowodowanych sytuacją, sam nie wie czasami jak się nazywa. Pani Iza naprawdę bardzo się stara aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i zgodnie z życzeniem rodziny zmarłego. My jesteśm bardzo zadowoleni.

 • "Profesjonalizm i zaangażowanie"

  Pani Izo z całego serca dziękujęmy za tak piękną uroczystość, za profesjonalizm i za zaangażowanie. Gosia z rodziną.

 • "Jakość suług na najwyższym poziomie"

  Firma Pani Izy jest godna polecenia! W takich chwilach człowiek nie myśli logicznie, nie potrafi się skupić na ważnych tematach...Pani Iza doskonale o tym wiedząc, na spokojnie wszystko wytłumaczy i wszystkim się zajmie od początku do końca, tak by rodzina nie musiała się niczym martwić. Wielkim znaczeniem dla nas był również Szacunek, jakim Pani Iza otacza pogrążoną w smutku rodzinę jak i zmarłego. Była dla nas niesamowicie ciepłą, uczuciową i wrażliwą osobą. W porównaniu do innych firm, jakość usług i podejście powoduje,że inne firmy mogą brać od niej przykład! Jeszcze raz Bardzo Dziękujemy Pani Izo!

 • "Przepiękna uroczystośc pogrzebowa"

  W imieniu całej naszej Rodziny serdecznie Dziękujemy Pani Izie za zorganizowanie przepięknej uroczystości pogrzebowej, za pomoc w załatwieniu formalności oraz w profesjonalnym doradzeniu w każdej kwestii bo wiadomo, że w takiej chwili człowiekowi jest ciężko myślami to wszystko ogarnąć i dobrze, że właśnie w tej trudnej chwili może liczyć na fachową pomoc. Pani Izie jeszcze raz SERDECZNIE ZA WSZYSTKO DZIĘKUJEMY - za opiekę nad nami pogrążonymi w żałobie jak również z sercem podejście do osoby zmarłej !!! Jeżeli pogrzeb to tylko w "Światłości Wiekuistej" Ocena 6 to za mało w porównaniu do wykonywanej pracy.

 • "Ludzkie podejście"

  W imieniu rodziny bardz dziekujemy Pani Izie za super organizację pogrzebu. Ceny bardzo atrakcyjne, kobieta podchodzi do człowieka jak człowiek, a nie jak biznesmen. Ceremonia pogrzebowa przepiekna, zadbany każdy szczegół. Polecam serdecznie zaklad Światłość Wiekuista.